Aktualności bieżące

Termin składania podań 18.05.2018

Sekretariat IGF, 6 kwietnia 2018 08:56

Wydarzenia

Studenci Europejskich studiów optyki okularowej i optometrii zwycięzcami konkursu "Rozśpiewani młodzi kontaktolodzy"

Sekretariat IGF, 4 kwietnia 2018 15:27

Publikacja

NOWA PUBLIKACJA: "Integrating Free-Form Nanostructured GRIN Microlenses with Single-Mode Fibers for Optofluidic Systems"

Kasztelanic R., Filipkowski A., Anuszkiewicz A., Stafiej P., Stepniewski G., Pysz D., Krzyzak K., Stepien R., Klimczak M. & Buczynski R.

Sekretariat IGF, 27 marca 2018 12:30

Publikacja

NOWA PUBLIKACJA: "Permittivity of Ge, Te and Se thin films in the 200–1500 nm spectral range. Predicting the segregation effects in silver"

Ciesielski A., Skowronski L., Pacuski W., Szoplik T.

Sekretariat IGF, 27 marca 2018 12:26

Publikacja

NOWA PUBLIKACJA: "Limits in measurements of contact lens surface profile using atomicforce microscopy"

Brygoła R., Sęk S., Sokołowski M., Kowalczyk-Hernández M., Pniewski J.

Sekretariat IGF, 26 marca 2018 12:06

Publikacja

NOWA PUBLIKACJA: "Broadband low-dispersion low-nonlinearity photonic crystal fiber dedicated to near-infrared high-power femtosecond pulse delivery"

Van Hoang T., Siwicki B., Franczyk M., Stępniewski G., Le Van H., Van Long C., Klimczak M., Buczyński R.

Sekretariat IGF, 26 marca 2018 08:59

Kampania Pomiarowa POLIMOS na stacji PolWET w Rzecinie

Inna forma praktyk?

Sekretariat IGF, 15 marca 2018 11:18

Publikacja

NOWA PUBLIKACJA: "Anisotropy of Observed and Simulated Turbulence in Marine Stratocumulus"

Pedersen J.G., Ma Y-F., Grabowski W.W., Malinowski S.P.

Sekretariat IGF, 13 marca 2018 10:27

Publikacja

NOWA PUBLIKACJA: "MPDATA: Third-order accuracy for variable flows"

Waruszewski M., Kühnlein C., Pawlowska H., Smolarkiewicz P.K.

Sekretariat IGF, 8 marca 2018 10:21

Publikacja

NOWA PUBLIKACJA: "Modification of Local Urban Aerosol Properties by Long-Range Transport of Biomass Burning Aerosol"

Stachlewska I.S., Samson M., Zawadzka O., Harenda K.M., Janicka L., Poczta P., Szczepanik D., Heese B., Wang D., Borek K., Tetoni E., Proestakis E., Siomos N., Nemuc A., Chojnicki B.H., Markowicz K.M., Pietruczuk A. and

Sekretariat IGF, 7 marca 2018 14:17

Konferencja i kurs

6th International EULAG Users' Workshop

Efficient forward-in-time methods for geophysical research and all-scale weather prediction

Sekretariat IGF, 23 lutego 2018 09:51

Publikacja

NOWA PUBLIKACJA: "The relation between columnar and surface aerosol optical properties in a background environment"

Szczepanik D., Markowicz K.

Sekretariat IGF, 13 lutego 2018 10:05

Publikacja

NOWA PUBLIKACJA: Comet 67p/Churyumov–Gerasimenko, possible origin of the depression Hatmehit

Kossacki K., Czechowski L.

Sekretariat IGF, 24 stycznia 2018 09:15

Popularyzacja

Portal Naukaoklimacie.pl został laureatem konkursu Polskiej Agencji Prasowej i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla popularyzatorów nauki w kategorii "Zespół"

Wyniki 13. edycji konkursu ogłoszono w poniedziałek w Warszawie, podczas uroczystej gali w Centrum Nauki Kopernik.

Sekretariat IGF, 16 stycznia 2018 09:17

Publikacja

NOWA PUBLIKACJA: Lagrangian condensation microphysics with Twomey CCN activation

Grabowski W.W., Dziekan P., Pawłowska H.

Sekretariat IGF, 12 stycznia 2018 15:51

Publikacja

NOWA PUBLIKACJA: Single-pixel imaging with Morlet wavelet correlated random patterns

Czajkowski K., Pastuszczak A. and Kotyński R.

Sekretariat IGF, 11 stycznia 2018 14:03

EUFAR staje się stowarzyszeniem AISBL

Europejska sieć infrastruktury badawczej EUFAR - European Facility For Airbone Research (www.eufar.net) grupuje instytucje dysponujące samolotami używanymi do badania zjawisk zachodzących w atmosferze.

Sekretariat IGF, 11 stycznia 2018 12:48

Publikacja

NOWA PUBLIKACJA: Growth model and structure evolution of Ag layers deposited on Ge films

Ciesielski A., Skowronski L., Górecka E., Kierdaszuk J. and Szoplik T.

Sekretariat IGF, 8 stycznia 2018 15:38

OFERTA PRACY: Pracownik inżynieryjno-techniczny