Obrona rozprawy doktorskiej

mgr inż. Paola Porretta-Tomaszewska

WIBHiIŚ Politechnika Warszawska

27 stycznia 2023 14:00, ul. Nowowiejska 20, budynek WIBHiIŚ, sala 115

W dn. 27 stycznia (piątek) o godz. 14:00, w sali 115 budynku Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej przy ul. Nowowiejskiej 20 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Paoli Porretta-Tomaszewskiej nt. "Makroskala przestrzenna w modelowaniu stabilnej warstwy atmosfery przy użyciu statystycznych modeli turbulencji".

Obrona odbędzie się w formie stacjonarnej. Oficjalne zaproszenie i streszczenie rozprawy jest umieszczone na stronie Wydziału:

Promotor rozprawy:
prof. dr hab. inż. Lech Łobocki

Recenzenci:
prof. dr hab. Szymon Malinowski - recenzja z Uniwersytetu Warszawskiego
dr hab. Andrzej Wyszogrodzki - recenzja z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego