Wykład otwarty

Letnia Szkoła Fizyki 2024

Wydział Fizyki UW, Polskie Towarzystwo Fizyczne Oddział Warszawski, Miasto Stołeczne Warszawa

24 czerwca 2024 10:30, ul. Pasteura 5

Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Polskim Towarzystwem Fizycznym oraz Miastem Stołecznym Warszawa w ramach akcji „Lato w mieście” serdecznie zapraszają na „Letnią Szkołę Fizyki”. Jej program skierowany jest do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych zainteresowanych swoim rozwojem w kierunku nauk przyrodniczych oraz chcących zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami nauki w dziedzinie fizyki i astronomii. Zapraszamy również młodzież z kół naukowych, a także indywidualnych uczniów.

Zajęcia będą odbywały się od 24 czerwca do 5 lipca 2024 na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Pasteura 5. Wykład inauguracyjny pt. "Krótkie, krótsze i najkrótsze... impulsy laserowe" wygłosi prof. Piotr Fita.

Więcej informacji i szczegółowy program na stronie: https://www.fuw.edu.pl/wo/lsf/