IGFWydarzenie

DZIEŃ FIZYKA 2023

Rada Samorządu Studentów Wydziału Fizyki UW

Wydział Fizyki UW

 

12 maja 2023 10:30, ul. Pasteura 5, Aula 0.03

Rada Samorządu Studentów Wydziału Fizyki UW oraz Zespół Dziekański FUW serdecznie zapraszają na obchody Dnia Fizyka 2023. Główna część wydarzenia odbędzie się w piątek 12 maja 2023. W trakcie części oficjalnej, która rozpocznie się o godzinie 10:30 w auli 0.03, dojdzie do uroczystego wręczenia dyplomów absolwentom Wydziału Fizyki UW, rozdania nagród dydaktycznych oraz koncertu wydziałowego chóru.

Następnie na ulicy Nowej Hożej, pomiędzy budynkami Wydziału Fizyki i Centrum Nowych Technologii, odbedzie się część nieoficjalna obchodów. Początek przewidziany jest od razu po zakończeniu części oficjalnej, tzn. o godzinie 12:00. W programie jest poczęstunek w postaci grilla, gra terenowa, turniej ping ponga oraz wiele więcej.

Organizatorzy zapraszają również na "Wykład przy Piwie", który odbędzie się w czwartek 11 maja 2023 o godzinie 17:00 w "Barze pod Kopytem" przy Wybrzeżu Gdańskim 2. W tym roku wykład pod tytułem ,,Przychodzi fizyk do gabinetu zbadać wzrok, a tam też fizyk'' wygłosi Pani Weronika Leszczyńska.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Dziekański FUW
Rada Samorządu Studentów Wydziału Fizyki UW


Bieżące wydarzenia
Wydarzenia archiwalne