Wydarzenie

DOKO'23 – Dzień Odkrywców Kampusu Ochota

1 kwietnia 2023 10:00, ul. Pasteura 5, Kampus Ochota UW

W sobotę 1 kwietnia odbędzie się na naszym Kampusie DOKO'23 – Dzień Odkrywców Kampusu Ochota UW (startujemy o 10:00 na Wydziale Fizyki). To już dziewiąta edycja wspólnego przedsięwzięcia wydziałów: Biologii, Chemii, Fizyki, Geologii, Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz Psychologii, we współpracy z CNBCh, CeNT, ŚLCJ, Kolegium MISMaP, UCBS.

Naszym celem jest nie tylko zachęcenie młodzieży licealnej do wybrania studiów przyrodniczych i ścisłych na Uniwersytecie Warszawskim, ale i pokazanie w atrakcyjny sposób nauki poprzez zaproszenie do laboratoriów, zapoznanie z nowymi technologiami, podzielenie się wiedzą, która nie mieści się w programach szkolnych. Wielu z Państwa czynnie uczestniczy w DOKO, prowadząc wykłady, warsztaty, pokazy.

Serdecznie zapraszamy do podzielenia się informacją o DOKO z Państwa dziećmi, wnukami, a Studentów ze swoim rodzeństwem. Miło będzie nam gościć ich na Kampusie.

Na część zajęć obowiązują zapisy, które będą realizowane przez stronę wydarzenia doko.mimuw.edu.pl. Zapisy ruszają 25 marca.

Informacje o szczegółowym programie, zapisach na zajęcia i aktualnościach można znaleźć na stronie wydarzenia doko.mimuw.edu.pl oraz na facebook.com/DOKOUW

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu komitetu organizacyjnego DOKO'2023