Wykład otwarty

dr Aleksandra Kardaś, dr hab. Maciej Lisicki

Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik

22 maja 2022 14:10

25. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik odbędzie się w sobotę 21 maja, w godzinach 11:00-20:00, na terenie Centrum Nauki Kopernik. Tematem przewodnim tegorocznego Pikniku jest WODA. Polecamy odwiedzić Pawilon 512 przy bulwarach nad Wisłą (strefa niebieska, stanowisko 511) gdzie odbędą się pokazy przygotowane przez koła naukowe i pracowników Wydziału Fizyki.

Nasz Wydział zaprezentuje się również na Scenie Pikniku w Centrum Konferencyjnym CNK (sala audytoryjna, strefa żółta), gdzie o godz. 14:10 dr hab. Maciej Lisicki wraz ze studentkami i studentami z Koła Biofizyki Molekularnej przedstawią zagadnienie wiosłowania w miodzie, a o godz. 17:45 dr Aleksandra Kardaś opowie o parze wodnej.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie wydarzenia: www.pikniknaukowy.pl.

Serdecznie zapraszamy!