Bezpłatne badania optometryczne dla studentów, doktorantów, pracowników

Akademickie Centrum Kształcenia Optometrystów UW zaprasza na bezpłatne badania optometryczne. Studenci, doktoranci, pracownicy oraz członkowie ich rodzin będą mogli skontrolować m.in. ostrość widzenia.

Badanie optometryczne będzie można wykonać w dniach 26 sierpnia – 19 września. Przeprowadzą je studenci Europejskich Studiów Optyki Okularowej i Optometrii pod bezpośrednim nadzorem dyplomowanych i doświadczonych optometrystów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, osoba wykonująca badanie wystawi receptę na korekcję okularową lub zalecenia dla specjalisty ochrony wzroku (np. okulisty lub terapeuty wzroku).

Badanie trwa około jednej godziny. Zapisy odbywają się wyłącznie przez system rezerwacji elektronicznych: acko.asysto.pl. Minimalny wiek dzieci, które mogą wziąć udział w badaniu, to 10 lat. Pytania związane z badaniami można kierować na adres e-mail: acko@uw.edu.pl.

Adres:

ACKO UW