Podsumowanie aukcji UW dla WOŚP

26 898,67 zł to kwota, którą zebrano w aukcjach UW podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Społeczność Uniwersytetu Warszawskiego po raz kolejny wsparła charytatywną zbiórkę, która w tym roku zostanie przeznaczona na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Tym razem w organizację uniwersyteckich aukcji na rzecz WOŚP włączyło się 17 wydziałów i jednostek UW. Uczelnia przygotowała 37 aukcji. Najwięcej z nich wystawiły: Wydział Orientalistyczny (8), Uniwersytet Otwarty UW (6) i Ogród Botaniczny UW (3).

Uniwersytecka zbiórka była prowadzona od 24 do 31 stycznia. Można było wylicytować m.in. koszulkę z podpisami olimpijczyków z Tokio, możliwość wyizolowania własnego DNA, publikacje książkowe, udział w wykładach i warsztatach czy spacer z przewodnikiem. Najpopularniejsza i najwyżej wylicytowana aukcja z 37 aukcji przygotowanych przez UW to Klimatyczna kawa z prof. Szymonem Malinowskim, wylicytowana na bagatela 6200 zł!  Osoba, która wygrała tę licytację, będzie miała okazję porozmawiać na żywo z Dyrektorem IGF, który jest niekwestionowanym autorytetem w obszarze nauk o klimacie.

Bardzo się cieszymy i życzmy udanego spotkania!

Opublikowano dnia - 3 lutego 2022 16:00
Ostatnia zmiana - 3 lutego 2022 16:02